254
383118

CERTINA, herr, 18k guld, 1950/60-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Manuell, guldfärgad urtavla, stavindex i guld, plexiglas, diameter 36mm. Krona med Jaeger-LeCoultre logo. Svart läderband, senare.

Slitage. Glasrepor. Urtavla samt index anlupet. Bucklor. Ej funktionstestad.