255
383120

GÜBELIN, herr, 18k guld, 1950/60-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Manuell, ljus urtavla, index med guldfärgade arabiska siffror, plexiglas, diameter 35mm. Urtavla, boett samt urverk märkt E. Gübelin. Svart IWC-läderband, ej ursprungligt.

Urtavla skadad. Slitage, repor på boett och glas. Ej funktionstestad.