256
383122

OMEGA, "De Ville", Herr, gulddoublé, 1960-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
2 500 SEK

Manuell, ljus urtavla med stavindex i gulddoublé, 38 x 25 mm. Svart läderarmband, märkt "Genuine lizard".

Anlöpningar. Boett samt glas med repor och slitage. Ej funktionstestad.