257
383125

OMEGA, herr, 14k guld, 1950-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Manuell, ljus urtavla, stavindex i guld, liten sekundvisare, plexiglas, diameter 34 mm. Svart läderarmband, ej märkt.

Anlöpningar. Slitage, boett samt glas med repor. Troligen senare krona. Ej funktionstestad.