258
390660

BELCO, herr, stål, Alarm, 1950/60-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Manuell, alarm, incabloc, antimagnetic, ljus urtavla med guldfärgade stavar och arabiska siffror 12,2,4,6,8,10, plexiglas, 34 mm. Brunt läderband.

Slitage. Repor. Minst en senare krona. Ej funktionstestad. Visare med anlöpning. Urtavla med mindre anlöpning.