260
383073

ARMBANDSUR, 4st, Movado Sport, Revue-Exclusive, IWC, stål och doublé, 1950/60-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

IWC, International Watch Company Schaffhausen, stål, automatisk. Movado och Movado Sport, doublé, manuella, en med liten sekundvisare. Revue-Exclusive, stål, manuell, silverfärgad urtavla, liten sekundvisare, Diameter 25-34 mm.

Slitage. Repor. IWC med skadad horn, skadad urtavla. Movado Sport, urtavla missfärgad med anlöpning. Revue, missfärgad urtavla, sprickor på glas. Ej funktionstestade.