283
394865

OSPREY, fiskeredskap, 1900-talets första hälft

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Diverse fiskeredskap, bl a en håv och flera spön. Längd ca 40-100 cm.

Slitage samt smärre skador. Ej fullständig genomgångna eller testad för funktion.