363
382965

YVES SAINT LAURENT, kavaj, 1970-tal

Utropspris
1 500 SEK
142 EUR
163 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Grå sammet, dubbelknäppt. Två fickor samt en bröstficka. Enkel slits. Helfodrad i grått tyg, invändigt två fickor. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche MADE IN FRANCE PARIS". Rygglängd mitt bak ca 79 cm, bystvidd ca 88 cm, yttre ärmlängd ca 62 cm.

Obetydligt bruksslitage. Enstaka fläckar.