473
389396

GUCCI, handväska, "Jackie".

Utropspris
1 800 - 2 000 SEK
157 - 174 EUR
164 - 182 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
GUCCI, handväska, "Jackie".

Svart skinn med guldfärgade metall beslag samt spänne, märkt "GUCCI". Dekor av klassiska revärer i grönt och rött. Fodrad i svart canvas, invändigt ett fack med dragkedja. Stämpelmärkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. 32 x 31 x 2 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Dustbag medföljer.