821
389368

LEONARD, blus, tidigt 1970-tal

Utropspris
600 - 800 SEK
53 - 71 EUR
55 - 74 USD
Klubbat pris
600 SEK

Flerfärgat abstrakt mönster i rött, rosa och svart. Guldfärgade knappar med logo. Etikettmärkt "LEONARD PARIS". Rygglängd mitt bak ca 57 cm, bystvidd ca 84 cm, ärmlängd ca 43 cm.

Smärre bruksslitage.