822
395652

HERMÈS, skärp.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
HERMÈS, skärp.

Vändbart skärp med en sida i orange togo och en sida i brunt skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Artisanstämplad. H-spänne i metall med guldöverdrag. Enligt märkning storlek 85. Längd till hål: 84-91 cm.

Bruksslitage. Senare hål.