823
394070

HERMÈS, damarmbandsur, "Heure H".

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Quartz, stål, ljus urtavla. Diam ca 20 mm. Boett märkt "HH1 210" samt "1900287". Läderarmband original i orange, spänne märkt "HERMÈS".

Repor. Bruksslitage. Ej funktionstestad.