271
445881

S T DUPONT, tändare.

Utropspris
600 - 800 SEK
52 - 70 EUR
55 - 73 USD
Klubbat pris
800 SEK
S T DUPONT, tändare.

Förgylld metall. Höjd ca 5,7 cm.

Slitage och repor. Ej funktionstestad.

Etui medföljer.

With case.