499
401029

CHANEL, beauty case.

Utropspris
4 000 SEK
353 EUR
368 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
CHANEL, beauty case.

Svart skinn, s.k. "caviar skin", med beslag i guldfärgad metall. Front med insydd logo. Invändigt fyra fack, varav två i form av små necessärer. Inredning för fyra stycken flaskor samt spegel i lock. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY". Medföljande avtagbar axelrem. Ca 23,5, x 17 x 15 cm.

Lagning, lockets foder löst. Bruksslitage och fläckar.