500
452108

CÉLINE, handväska, 1950/60-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Box formad. Svart skinn med gulfrägad spänne, märkt "CELINE". Fodrad i rött skinn, invändigt två fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY". 18 x 25 x 8 cm.

Smärre bruksslitage.