646
457102

RALPH LAUREN, väska

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
219 - 262 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
RALPH LAUREN, väska

Svart skinn med silverfärgad metallbeslag. Fodrad i svart canvas, invändigt två fack varav ett med dragkejda. Stämpelmärkt "RALPH LAUREN". 37 x 36 x 15 cm.

Smärre bruksslitage och repor.

Dustbag medföljer.