647
427845

CÉLINE, kavaj. Storlek 42

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
CÉLINE, kavaj. Storlek 42

Mörkbrunt skinn. Tre fickor fram. Fodrad i brun siden. Etikettmärkt "CELINE PARIS MADE IN FRANCE". Enligt etikett storlek 42. Rygglängd mitt bak ca 70 cm, bystvidd ca 96 cm, ärmlängd ca 39 cm.

Smärre bruksslitage, smärre repor och märken i skinn.