710
430891

KAPPA, Celine, 1970-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
175 - 219 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
KAPPA, Celine, 1970-tal

Mörkblå ylleblandning med bruna skinndetaljer. Knappar märkta "CELINE SPORT". Fodrad i blått tyg med invävd logo. Eikettmärkt "CELINE SPORT PARIS". Rygglängd mitt bak ca 115 cm, bystvidd ca 110 cm, ärmlängd ca 45 cm.

Smärre bruksslitage.