Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
716
426767

PRADA, axelremsväska

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
146 - 195 EUR
170 - 227 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
PRADA, axelremsväska

Marinblå skinn och syntet, spänne märkt "PRADA" i guldfärgad metall. Två fack. Justerbar axelrem. Fodrad i blått tyg med inväv logomönster, ett fack invändigt med dragkedja. 24 x 17 x 9 cm.

Bruksslitage, repor.

Dustbag medföljer.