716
426767

PRADA, axelremsväska

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
PRADA, axelremsväska

Marinblå skinn och syntet, spänne märkt "PRADA" i guldfärgad metall. Två fack. Justerbar axelrem. Fodrad i blått tyg med inväv logomönster, ett fack invändigt med dragkedja. 24 x 17 x 9 cm.

Bruksslitage, repor.

Dustbag medföljer.