771
457143

HERMÈS, handväska, "Kelly 32".

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 580 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Vinröttskinn med vinröda stickningar, beslag i metall med guldöverdrag, spänne märkt "HERMÈS-PARIS". Lås och nyckelhållare med nycklar samt axelband medföljer. Fodrad i skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE", artisanstämplad "MA", incirklad "R" samt "92". 32,5 x 22 x 11 cm.

Bruksslitage och repor. Ett penmärke på insdia av lock.

Dustbag medföljer.