819
450574

CHANEL, liten flap bag.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
7 500 SEK
CHANEL, liten flap bag.

Rosa quiltad lackerad skinn. Monogram prytt lås och länk med tvinnat skinnband i silverfärgad metall. Fodrad med rosa skinn, invändigt två fack under flap, varav ett med ett mindre fack. Numrerad och stämpelmärkt "CHANEL" "MADE IN FRANCE", låset märkt "CHANEL PARIS". 17 x 10 x 5 cm.

Smärre bruksslitage.

Dustbag medföljer.