137
477234

RING med briljantslipad diamant ca 1.50 ct och baguettslipade diamanter totalt ca 0.30 ct.

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 100 - 6 980 EUR
6 390 - 7 300 USD
Klubbat pris

Kvalitet på mittstenen ca J-L/SI. 18K vitguld. Storlek 17.75/56. Vikt ca 6 g.

Nagg på stenar. Slitage.