138
480031

RING, platina med safirer samt åttkantsslipade diamanter. Hugo Strömdahl Aktiebolag, Stockholm, 1946. Vikt ca5.5g.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

Storlek 17.50/55.

Slitage. Nagg på safirer.

Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.