172
498958

ARMRING, 18k guld med med syntetisk gul sten. Vikt 34g.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

Innermått 62 mm, öppningsbar, bredd 21mm. Franska stämplar samt Svenska importstämplar.

Buckla. Slitage.

Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.