181
481105

SMOKINGKAVAJ samt VÄST, Tiger of Sweden, storlek 50

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
349 - 392 EUR
365 - 411 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Vit bomull med slag och ficklock i siden. Dubbelslits. Två fickor samt bröstficka. Fodrad i ljust tyg samt invävt logomönster. Invändigt fyra fickor. Etikettmärkt "Tiger Of Sweden", enligt etikett storlek 50. Väst i creamefärgat och vit siden, två fickor.

Smärre bruksslitage

Proveniens

Micael Bidefeld