184
481098

SMOKINGKAVAJ, Dolce & Gabbana, storlek 48

Utropspris
4 000 - 4 500 SEK
349 - 392 EUR
365 - 411 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Krokodilpräglat cremefärgat acetat. Två fickor fram samt bröstficka. Fodrad i ljust logovävt tyg. Etikettmärkt "Dolce & Gabbana, made in Italy", enligt etikett storlek 48.

Smärre bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld