Madeleine Pyk – en samling F769
209
481091

KAVAJ, Jean-Paul Gaultier, storlek 50

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Klubbat pris

Svart ullblandning, dubbelknäppt med två fickor. Plisserad framsida med dekorativ bård med män i olika positioner. Invändigt två fickor, fodrad med svart acetat. Etikettmärkt "Jean-Paul Gaultier HOMME". Enl etikett storlek 50.

Brukslitage. Obetydligt hål vid nacken.

Proveniens

Micael Bidefeld