242
481082

KOSTYM, Dries Van Noten, bestående av kavaj samt byxa, storlek 52

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
262 - 305 EUR
274 - 319 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Brunrandig ullblandning. Dubbelslits. Tre fickor samt bröstficka. Fodrad i brunt tyg. Invändigt fyra fickor. Byxor med fyra fickor. Etikettmärkt "Dries van Noten", enligt etikett storlek 52

Smärre bruksslitage

Proveniens

Micael Bindefeld