PARTI SMURFFÖREMÅL, 50 stycken, 1970/80/90-tal.

Bland annat tre stycken smurfhus, flertal smurfar i originalförpackning, supersmurfar med tillbehör, smurfpussel, jubileumsset med rockband med mera. Sex stycken Tintin bilar i originalförpackning medföljer. Höjd ca 5-20 cm.

Slitage och färgbortfall. Smärre skador. Vissa föremål saknar delar och tillbehör.

Utropspris
3 000 SEK