LARS BÖKMAN, Bägare med lock, Silver, barockstil, Stockholm, 1886.

Förgylld inuti. Filigranarbete. På tre kulfötter. Höjd ca 12 cm, vikt ca 275 g

Slitage. En fot böjd

Utropspris
4 000 SEK