FAT

Porslin, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795).

Blomster i famille rose, förgyllningar. Längd ca 41 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Glasyrmistor. Kantskada.

Placering
Stora Robertsgatan 4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    320
    EUR
    3 145 SEK
    392 USD

    Budhistorik (27 bud)
    510 jan 20:27320EUR
    810 jan 15:59300EUR
    7A10 jan 15:52280EUR