FOTOGRAFIRAM jugend tidigt 1900-tal

Hamrad koppar, signerad J Kulle, 27 x 29 cm

Konditionsrapport

Bruksskick. Liten skada överst Ett glas saknas

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    550
    55 EUR
    69 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 8 feb 19:02550SEK
    1 2 feb 22:47500SEK