Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Diverse

64 föremål
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
16 tim 19m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
19 tim 23m
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
2d 18 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
3d 20 tim
Rökelsekar Ostasien 1900-tal.
899 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
6d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK