SERVERINGSVAGN

1900-talets andra hälft.

Kromad stommme, röktonade glasskivor. Längd 74, bredd 44, höjd 70 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Slitage. Rost.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    163 EUR
    197 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4 4 jan 21:021600SEK
    1A 4 jan 21:021500SEK
    4 4 jan 21:021500SEK