Bord för alla rum

74 föremål
Matbord, England, 1800-tal.
14m 11s
Matbord, England, 1800-tal.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
21 tim 22m
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
22 tim 40m
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bockbord, 1900-tal.
23 tim 6m
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
23 tim 32m
Soffbord, 1970-tal.
4 644 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
23 tim 44m
Matbord, 1800-tal.
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
1d 18 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
2d 21 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 23 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
4d 22 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
4d 23 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
7d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bord, 2000-tal.
7d 1 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK