Bord för alla rum

78 föremål
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
31m 11s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
2d
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
51m 11s
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
7m 11s
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
2d 1 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1900-tal.
2d 22 tim
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
43m 11s
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
2d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 22 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
3d 23 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
4d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
7d 3 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK