Bord för alla rum

58 föremål
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 2 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Bord, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
3m 59s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, empirestil, 1800-talets slut.
6d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal..
2 tim 15m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
7d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
6d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
6d 1 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
7d
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK