Bord för alla rum

64 föremål
Bord, 1900-talets mitt.
5 tim 20m
Bord, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
5 tim 10m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2 tim 22m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 2 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 1 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
6d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d 2 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spelbord, Louis XVI-stil, omkring 1900.
5d
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d 3 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
5d 1 tim
Matbord, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 5 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK