BORD, SIDOBORD samt 2 stolar, 1900-talets mitt,

ben i kromat stål.
Sidobord med två utfällbara skivor á ca 29,5 cm. Ca 39x60 cm, höjd 75,5 cm.
Bord ca 100x60 cm, höjd 78 cm.
Sitthöjd ca 48,5 cm.

Rostangrepp. Skador. Slitage. Märken. Något instabil.

Utropspris
1 500 SEK