ben i kromat stål. Sidobord med två utfällbara skivor á ca 29,5 cm. Ca 39x60 cm, höjd 75,5 cm. Bord ca 100x60 cm, höjd 78 cm. Sitthöjd ca 48,5 cm.
Rostangrepp. Skador. Slitage. Märken. Något instabil.