Diverse Övrigt
1001799

Sigvard Bernadotte

(Sverige, 1907-2002)
Sigvard bernadotte, bestick, 47 delar, rostfritt stål, bernadotte design.

SIGVARD BERNADOTTE, bestick, 47 delar, rostfritt stål, Bernadotte Design.

12 matgafflar (18 cm)
11 matknivar (20,5)
12 matskedar (19)
3 dessertskedar
3 smörgåsgafflar
5 kaffeskedar
såsslev

Bruksslitage.

Utropspris
4 000 SEK