Fanerat med mahogny, oval skiva på tre ben med bockavslutning, hjultrissor, längd 84, bredd 62, höjd 79 cm
Torrsprickor. Slitage. Skador. Omarbetad (senare ben). Repor. Märken.
Tillhört, Bengt Johansson Collection
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10