ARMBAND

18K guld, tvåradig manglad pansarlänk.

Ej stämplat. Längd 19,5 cm. Instickslås. Totalvikt ca 18 gram.

Konditionsrapport

Skadad säkerhetskedja. Bruksslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Karlsson

Fredrik Karlsson

+46-767 810606
fredrik.karlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    376 EUR
    462 USD

    Budhistorik (5 bud)
    2 4 jan 00:303700SEK
    Acceptpris på 3 700 SEK uppnåddes
    2 4 jan 00:293600SEK
    2 4 jan 00:283400SEK