FIGURINER

2 st, soapstone, Kina, 1900-tal.

Kvinnofigurer med blommor. Höjd ca 18 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage med mindre stötmärken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 000
    102 EUR
    123 USD

    Budhistorik (2 bud)
    1 7 jan 13:211000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes
    1 7 jan 13:13750SEK