SIDOBORD

2 st, 1900-/2000-tal.

Benställning av metall, skivor av betong. Längd 120, bredd 40, höjd 43,5 cm och längd 60, bredd 60, höjd 43 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    4 dagar 22 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    35 EUR
    43 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 jan 06:57350SEK
    117 jan 16:18300SEK