SIDOBORD

Sent 1900-tal.

Stomme av metall, skiva av glas. Längd 202. Bredd 40,5. Höjd 41,5 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Nagg.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    194 EUR
    234 USD

    Budhistorik (26 bud)
    2 5 jan 12:011900SEK
    1 5 jan 12:011800SEK
    2 5 jan 11:591700SEK