VÄSKA, Louis Vuitton, "Speedy 25".
Monogramcanvas med detaljer samt handtag i läder, ytterligare detaljer i guldfärgad mässing. Etikettmärkt: "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Invändigt en ficka. Höjd 18 cm, bredd 26, djup 15 cm. Dustbag medföljer
Smärre slitage. Innerficka med smärre skador på foder