Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
34 föremål
Louis Vuitton, väska, "Brera".
13 tim 33m
Louis Vuitton, väska, "Brera".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
1d 17 tim
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Prada, väska.
4d 12 tim
Prada, väska.
Aktuellt bud
140 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, vintage.
4d 14 tim
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
4d 14 tim
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
5d 16 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
5d 16 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fendi, väska.
6d 14 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 17 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
6d 18 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.