Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
66 föremål
Prada, väska.
1 tim 3m
Prada, väska.
Aktuellt bud
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, vintage.
2 tim 18m
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Burberry, väska.
2 tim 22m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Luggage".
1d 4 tim
Céline, väska, "Luggage".
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska.
1d 4 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Céline, resegarderob.
2d 2 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fendi, väska.
2d 2 tim
Fendi, väska.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chloé, väska, "Paddington".
2d 2 tim
Chloé, väska, "Paddington".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
2d 3 tim
Chanel, "Boy Bag Medium", 2011.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Mulberry, väska, "Annie".
2d 4 tim
Mulberry, väska, "Annie".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 5 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
2d 5 tim
Mulberry, väska, "Alexa", 2015.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, Väska, vintage.
2d 6 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
3d 4 tim
Louis Vuitton, "Monceau", väska.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Ophedia".
4d 3 tim
Gucci, väska, "Ophedia".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, 2004-2005.
4d 3 tim
Chanel, väska, 2004-2005.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
5d 3 tim
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
5d 3 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
5d 4 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Gucci, väska.
5d 6 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Mulberry, resväska, vintage.
6d 1 tim
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 2 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
6d 2 tim
Ralph Lauren, weekendbag.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
6d 3 tim
Prada, väska, "Shopping/Double.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.