Stövletter i mockaläder med detaljer i gulmetall.
Märkta "Karl Lagerfeld" i sulorna och "MADE IN FRANCE" i bottnen.
I originallåda.
Klackhöjd ca 6,5 cm
Smärre slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.