CHRISTIAN DIOR

Väska.

Fodrad väska i svart, quiltat läder med detaljer i "Dior"-märkt mässing.
Tre innerfickor, varav en dragkedsförsedd.
Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" på numrerad etikett i läder.
I dustbag.

Bredd 41 cm, höjd 32 cm, djup 14,5 cm.

Konditionsrapport

Märkbart bruksslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Florencia Medvedeo

Florencia Medvedeo
Värderare smycken och vintage

+46-760 518725
florencia.medvedeo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss